+90 544 621 45 13
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

İstanbul Atatürk Soğuk Hava Deposu Servisi

22 Kasım 2021
8 kez görüntülendi
İstanbul Atatürk Soğuk Hava Deposu Servisi

xxx Soğuk hava deposu servisi günümüzde önemli sistematik ihtiyaçlardan biri olduğu için bu ürünlerin maliyeti, tanımı ve önemli noktaları hakkında birçok farklı sorunun cevabını hazırladığımız bu içerikle sunmaya çalışacağız.

Atatürk Soğuk Hava Deposu Nedir?

Günümüzde gıda sektöründe önemli bir yere sahip olan Atatürk soğuk hava deposu gıda ürünlerinin ve farklı sektörlerdeki ürünlerin sıcak ortamdan etkilenmemesi ve daha uzun süre muhafaza edilebilmesi için soğutucular ve paneller ile desteklenmiş odalardır. Bir diğer ismi Atatürk soğuk oda olarak bilinen bu sistem, sıcak ortamda bulunmaması gereken gıdaların dört mevsim -18 ile -5 santigrat derece arasında muhafaza edilmesini sağlar. Bu odalar içerisinde meyveler, sebzeler, şarküteri ürünleri, dana eti, tavuk eti veya bakliyatlar muhafaza edilebilir.

Atatürk Soğuk Hava Deposu Maliyeti Ve Satışı

Atatürk Soğuk hava deposu uygulaması gerçekleştirilmesi için duvarlarda panel kullanımı gerekmektedir. Sıcak ve soğuk havanın muhafazasının sağlanabilmesi için gereken bu paneller, fabrika ortamında sac ve poliüretan köpük malzemeler ile bir ısı yalıtım ürünü olarak üretilir. Her iki tarafı panellerden oluşan bu saclar kilit sistemi ile birbirine birleşerek, aradan hava geçirmeyecek bir yapı sağlar. En temel malzeme bu paneller olmak ile birlikte ayrıca iç kısımda bulunan soğutucu sistemler ile Atatürk soğuk oda maliyeti günümüzün koşullarında malzeme, özellik ve fiyatlarına göre belirlenir.

Temel olarak Atatürk soğuk hava deposu maliyeti belirlenebilmesi için odanın boyutları, saklanmak istenilen ürünün miktarı,ürün cinsi gibi noktalarda göz önüne alınır. Bu konuda firmamız tüm maliyetleri en düşük seviyede tutmaya çalışarak sizlere Atatürk soğuk hava deposu satışı için en ideal rakamlarda hizmet vermeye çalışır.

Atatürk Soğuk Hava Deposu Servisi

Firmamız üretimini ve kurulumunu gerçekleştirdiği Atatürk soğuk hava depoları servisi için yaşanabilecek tüm arızalarda servis hizmetleri de sağlamaktadır. Servis hizmetleri içerisinde onarımların gerçekleştirilmesi, sorunlu odaların kaynağının bulunarak bu sorunun ortadan kaldırılması, hava paneli satışlarının yapılması, soğutucu alarmı ve soğutucu satışlarının yapılabilmesi gibi birçok farklı nokta yer alır.

Atatürk Soğuk Hava Deposu Fiyatları

Bir Atatürk soğuk hava deposu servisi için bahsedildiği şekilde maliyetler belirli kısımlara ayrılır. Kullanılan paneller, soğutucu, malzeme miktarı, motor ve dolaplar gibi her bir ayrıntı ayrı ayrı bir maliyet oluşturur. Bu maliyetlerin bir araya gelmesi ile birlikte sistemin kurulacağı alanın boyutları ve istenilen özellikler ile birleşim gerçekleştirilerek, Atatürk soğuk hava deposu fiyatları tespit edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Hemen Ara
Whatsapp
Whatsapp
Whatsapp Hızlı Destek Hattı